O Firmie
Dnia 17.11.2008 r. Nastąpi zmiana adresu biura firmy!!!

Zarówno baza jak i biura mieszczą się przy ul. Nad Drwiną 33 w Krakowie.


Kontakt telefoniczny i mailowy bez zmian.
Zapraszamy od godziny 7 -15 od poniedziałku do piątku

----------------------------------------------------------------------------------------------

25 LAT FIRMY MIKI


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIKI działa od 1990 roku. Zaczynaliśmy od skupu surowców wtórnych, a dziś nasze usługi obejmują odbiór odpadów komunalnych, niesegregowanych i segregowanych, odbiór odpadów wielkogabarytowych, poprodukcyjnych, również niebezpiecznych i nietypowych oraz szereg innych prac. Działamy kompleksowo, chcąc w przyszłości uruchomić linię do pełnego recyklingu surowców wtórnych posiadamy już zatwierdzone pozwolenie na budowę Bazy magazynowo-przeładunkowej z sortownią odpadów przy ul. Nad Drwiną. Jest to pierwsza, na taką skalę prywatna inwestycja z zakresu gospodarki odpadami w Krakowie.

Nasz obszar działania to znaczna część Małopolski. Posiadamy decyzję na odbiór odpadów komunalnych w 21 Gminach na terenie województwa.

Mamy pełną świadomość, że w nowoczesnym państwie zarządzanie odpadami stanowi ważny element gospodarki oraz komfortu i estetyki życia. Planując nasze prace mamy na uwadze właśnie te cele. Ale nie tylko. Naszą misją są usługi nowoczesne, przyjazne dla środowiska i oparte na najlepszych zachodnioeuropejskich wzorcach.

Jesteśmy również firmą nowatorską , poszukująca nowych rozwiązań w gospodarce odpadami. Obecnie pracujemy nad projektem wykorzystania odpadów do produkcji paliwa alternatywnego.

  • Posiadamy certyfikaty ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004
  • Posiadamy Decyzją Prezydenta Miasta na prowadzenie działalności w zakresie transportu i zbierania odpadów.